Wituś jest pięknym pieskiem, czasami refleksyjnie wygląda z budy a czasami biega z zawadiackim błyskiem w oku. Ma około 2 lat jest zdrowy,kocha dzieci i zabawę. Łagodny wobec ludzi, innych psów i kotów. Lubi spacery i ładnie chodzi na smyczy. Szuka tego jednego, jedynego serca, które pokocha go już na zawsze.Wituś poznał już smak głodu, strachu, zimna i… beznadziei. Zapomniał co znaczy, należeć do kogoś, być kochanym prawdziwą, odpowiedzialną miłością, czuć się potrzebnym. Ale Wituś jest wciąż ufnym psiakiem,który doskonale sparwdzi się w warunkach domowych. Przeczytaj cały wpis »

2 komentarzy | Kategorie: adopcja, pies, Łowicz

Jak znaleźć dom dla psa, który od 2005 roku czeka na litość i nic?
Co można powiedzieć o nim? Jest spokojny i wygląda jakby się pogodził z losem – okrutnym losem, smutny, zaniedbany pies…
Wolontariuszka zrobiła mu kilka zdjęć i postanowiliśmy spróbować, pokazać go światu i znaleźć DOM! Bo jak, patrząc mu w oczy powiedzieć, że jest za stary i za brzydki, żeby go ktoś pokochał? Nie zgadzamy się na to i szukamy – szukamy Dobrego Człowieka, Ali nie potrzebuje wiele – ciepły kącik i czuła opieka. Po kąpieli i pielęgnacji sierści to będzie piękny psiak – oryginalnej urody. Przeczytaj cały wpis »

Brak komentarzy | Kategorie: adopcja, pies

 

Mała (wielkości kota) około 9 miesięczna sunia do adopcji.
Znaleziona przy trasie Góra Kalwaria – Grójec. Koczowała tam w rowie od kilku dni czekając prawdopodobnie na swoją matkę lub na tego kto ją porzucił. Nie miała szans przeżycia bo trasa jest drogą tranzytową i rozpędzone tiry co kilka minut to norma. Dzięki doświadczeniu w obyciu z psami osoby, która ją odławiała mała sunia jest teraz bezpieczna w domu zastępczym gdzie czeka na kochający dom.
Mała jest bardzo miła bez cienia agresji do ludzi ale obawia się jeszcze bezpośredniego kontaktu z człowiekiem. Obecnie mieszka z dwoma psami (suka i pies)i bez ustanku zachęca je do psotnej zabawy. W relacjach z psami jest absolutnie poddańcza więc śmiało może zamieszkać w większym stadzie. Przeczytaj cały wpis »

1 komentarz | Kategorie: adopcja, suczka

 

Masz psa, kochasz go, poświęcasz mu dużo czasu. I czasem myślisz, że byłoby fajnie, gdyby miał jakieś psie towarzystwo. Drugiego psa, z którym mógłby wspólnie biegać, bawić się, tarmosić zabawki.
Jeśli szukasz dla swojego psa psiego przyjaciela – Neska będzie strzałem w dziesiątkę!
Ta urocza, średniej wielkości suczka ma w sobie niezaprzeczalny dar zjednywania sobie psiej przyjaźni. Lubią ją wszystkie psy : duże i małe, szalone i lękliwe, ekstrawertyczne i subtelne i ciche. Przeczytaj cały wpis »

Brak komentarzy | Kategorie: adopcja, suczka, Warszawa